Loader

O osiedlu

Miejsce, w którym możesz cieszyć się prywatnością i bezpieczeństwem Twoich bliskich

Zielona Lwowska została zaprojektowana z myślą o Tobie, Twojej rodzinie i jej bezpieczeństwie. Znajdujące się w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia i przystanek autobusowy czynią ją miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Własny ogródek i zieleń na osiedlu zapewniają możliwość odpoczynku i zabawy, a zamknięty teren daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa.

Napisz do nas

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Zielona Lwowska?

28 apartamentów

o różnych metrażach

Lokalizacja

10 min od centrum miasta

Własny ogródek

każdy apartament posiada prywatny ogródek

Okolica idealna dla rodziny

szkoła, przedszkole, przychodnia w pobliżu

Bezpieczeństwo

zamknięte osiedle

Skandynawski styl

Zaprojektowane, by zwiększać jakość i komfort życia

Dla Państwa wygody w apartamentach na Zielonej Lwowskiej została wydzielona strefa nocna i dzienna, co gwarantuje funkcjonalność przestrzeni. Każdy apartament posiada własny ogródek i miejsce parkingowe zapewniające komfort codziennego mieszkania i możliwość odpoczynku. Dla Państwa bezpieczeństwa teren osiedla i znajdująca się w nim strefa rekreacyjna zostały ogrodzone - osiedle jest zamknięte i prowadzą do niego dwie zamykane na pilot bramy. Cieszący się popularnością skandynawski styl apartamentów na osiedlu Zielona Lwowska w połączeniu z zielenią, tworzą miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny.

Do pobrania:

od 2
sypialni

od 70,33 m2
Powierzchni

od 1,28 ar
Powierzchni działki

Miejsce postojowe
przed budynkiem

Pomieszczenie gospodarcze
GRATIS

Apartamenty

Zamknięte i pełne zieleni osiedle w pobliżu centrum miasta

BEZPIECZEŃSTWO I LOKALIZACJA

Odległość osiedla 10 minut od centrum Rzeszowa zapewnia mieszkańcom oszczędność czasu poświęconego na codzienne dojazdy. Zamknięty teren daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a strefa rekreacyjna dostępna dla mieszkańców gwarantuje im możliwość wypoczynku przy własnym domu. Znajdujące się w pobliżu szkoły, punkty medyczne i sklepy czynią Zieloną Lwowską osiedlem położonym w wymarzonej dla rodzin lokalizacji – wszystko, czego potrzebujesz w pobliżu Twojego domu.

Styl skandynawski i odpoczynek

Projekt inspirowany jest stylem skandynawskim, który wyróżnia się lekkością, naturalizmem i czystością. Wykończenie nawiązujące do drewna sprawia, że apartamenty postrzegane są jako ciepłe, przyjemne, minimalistyczne i uporządkowane.

Wybierz DOM, który Cię interesuje!

Oferta domów

Zadzwoń!

Zapytaj o cenę lub
Umów się na spotkanie

+48 601 930 764

biuro@zielonalwowska.pl